Kontaktní informace

GSM: +420-605 700 007
GSM: +420-724 202 505
Tel: +420-224 810 030
Tel: +420-224 810 032
Fax: +420-224 810 003
E-mail: evd@paroplavba.cz
Map

Pronájmy lodí a parníků

Pronájem lodi

Pořádáte soukromý či firemní večírek, svatební hostinu či rodinnou oslavu? Hledáte originální prostředí, kde se bude Vaše oslava konat? Nebo jen organizujete projížďku pro skupinu lidí? Pronajměte si loď nebo parník a zorganizujte si plavbu přesně podle Vašich představ.

Provozujeme salonní motorové lodě, malé lodě pro menší skupiny i jednotlivce a také jako jediná společnost v Praze dva opravdové parníky, Vltavu a Vyšehrad. Jsme připraveni splnit jakýkoliv požadavek, stačí si jen vybrat. Zajistíme pro Vás privátní exklusivní plavbu speciálně na Vaše přání.

Pronájem lodi

Chcete zažít něco nového a jedinečného? Pronajměte si jednu z necelé dvacítky našich lodí a vy i vaši hosté jistě zažijete nezapomenutelné chvíle.

Pronájem lodi v Praze

Pronájem parníku

Znáte historické parníky Vltava a Vyšehrad? Pokud ne, máte jedinečnou možnost poznat jeden z posledních dvou parníků na řece Vltavě dosud poháněných párou.

Pronájem parníku v Praze

Firemní akce

Hledáte vhodné místo pro firemní večírek nebo teambuilding? Chcete pozvat na akci i své obchodní partnery a potřebujete reprezentativní prostory a naprosté soukromí?

Firemní akce na lodi

Svatba na lodi

Přáli byste si zažít nezapomenutelnou, originální a romantickou svatbu? Přitom očekáváte kvalitní servis a dobré zázemí? Pak je svatba na lodi to pravé pro vás!

Svatba na lodi v Praze