Pravidelné plavby

Rezervace vstupenek na jednotlivé plavby je možná prostřednictvím internetu, případně na e-mailové adrese evd@paroplavba.cz nebo telefonicky (+420) 605 700 007.

Při zakoupení elektronického palubního lístku E-ticket obdržíte 10% slevu!

Hodinová plavba

Nechte se inspirovat krásou Prahy! Projížďka lodí historickým centrem Vám přináší výhled na pražská panoramata, která máte z paluby lodi jako na dlani. Staňte se říčními vlky a zabavte nejen sebe, ale také své děti projížďkou, ideálním výletem, který nezabere celý den. Lepší volbu nenajdete ani pro přátele z ciziny - nádheru Prahy jim přiblížíme v sedmi jazycích.

Hodinová plavba

Cena: dospělí 290 Kč, děti 180 Kč

Hodinová plavba se zákuskem

Historické centrum Prahy z hladiny Vltavy si můžete prohlédnout již během jedné hodiny. Stačí se nalodit na palubu našich parníků a lodí a vyplout na naši hodinovou plavbu se zákuskem.

Hodinová plavba se zákuskem

Cena: dospělí 390 Kč, děti 270 Kč

Dvouhodinová plavba

Během dvouhodinové plavby se Vám otevře jeden z nejúžasnějších a přitom méně známých pohledů na Prahu. Půvab jednoho z nejkrásnějších měst světa viděný z hladiny řeky Vás okouzlí - ať už jste zde poprvé, či patříte k milovníkům a znalcům historického centra.

Dvouhodinová plavba

Cena: dospělí 450 Kč, děti 290 Kč

Dvouhodinová plavba se zákuskem

Naše dvouhodinová plavba se zákuskem je určena především těm, kteří chtějí nejen nasát atmosféru Prahy, ale také si prohlédnout historické i moderní pražské památky z perspektivy vodní hladiny.

Dvouhodinová plavba se zákuskem

Cena: dospělí 550 Kč, děti 390 Kč

Oběd na lodi

Pokud máte rádi komfort a originalitu, neváhejte využít pohodlnou plavbu lodí.  Dopřejte si výborný oběd formou švédských stolů za doprovodu živé hudby spojený s projížďkou historickým centrem Prahy.

Oběd na lodi

Cena: dospělí 750 Kč, děti 470 Kč

Večeře na lodi

Vydejte se se svými nejbližšími na romantickou plavbu po Vltavě večerní osvětlenou Prahou. Večeři servírujeme na palubě lodi formou švédských stolů. Večerní projížďku Vám zpříjemní živá hudba.

Večeře na lodi

Cena: dospělí 950 Kč, děti 570 Kč

Sladká Praha

Jako novinku pro letošní sezónu jsme pro Vás připravili neopakovatelný kulinářský zážitek v podobě Á la Carte večeře na luxusně zmodernizované restaurační lodi Lužnice.

Sladká Praha - a la carte večeře na lodi

Cena: 1990 Kč/2490 Kč

Plavba z Muzea Karla Zemana na lodi Elektronemo

Vydejte se s rodinou nebo přáteli na dobrodružnou plavbu, na níž se potkají s hrdiny verneovek, ale také s triky filmů Karla Zemana. To všechno na Vás čeká v nově otevřeném muzeu na Kampě, odkud budete pokračovat dál na plavbu centrem Prahy na naší unikátní lodi Elektronemo.

Plavba lodí Elektronemo z Kampy